Konstrukcje pod reklamy wielkoformatowe – budowa i produkcja billboardów reklamowych

W bogatej ofercie naszej firmy znajdą Państwo standardowe konstrukcje reklamowe oraz te wykonane na dowolny wymiar.

W ramach polecanych formatów, jakie może osiągać konstrukcja pod reklamę, znajdują się wymiary: 10x3m, 10x4m, 12x4m, 18x5m oraz 18x6m.

Głównym zadaniem, jakie ma konstrukcja pod billboard, jest zwrócenie uwagi na reklamę, zaprojektowaną w wielkim formacie. Zdajemy sobie sprawę z tego, że reklamy zewnętrzne wymagają niezwykłej staranności i zadbania o jakość, która zapewnia ich maksymalną wytrzymałość i bezpieczeństwo. To właśnie dlatego, w naszej produkcji, wykorzystujemy tylko i wyłącznie atestowaną stal, gwarantującą wytrzymałość nawet dużych rozmiarów reklam, o znacznym ciężarze. Ciężko jest wyobrazić sobie lepszą gwarancję, jaką można byłoby uzyskać dla wielkoformatowych konstrukcji reklamowych.

Wysoka jakość naszych konstrukcji wynika również z poddania konstrukcji zabiegowi cynkowania ogniowego, który pozwala zniwelować ryzyko powstania rdzy i korozji. Fachowo opracowana procedura pozwala na długotrwałe użytkowanie naszych konstrukcji. Tak ściśle zaplanowana wieloetapowa produkcja, jaką charakteryzuje nasza budowa konstrukcji reklamowych, zapewnia maksymalną ich żywotność..

Nasza oferta obejmuje zarówno konstrukcje do reklam wielkoformatowe jedno- jak i dwustronne, z możliwością skorzystania z opcji dodatkowych. Ponieważ reklamy wielkoformatowe wystawione są na działanie niesprzyjających warunków pogodowych, muszą wyróżniać się ponadprzeciętną wytrzymałością. Każda konstrukcja stalowa pod reklamę posiada fundament, wykonany z betonowych bloczków, dopasowanych rozmiarem do jej wielkości. Jedynie odpowiednie dociążenie tak dużej konstrukcji pozwala stworzyć rusztowanie reklamowe odporne na niekorzystne działanie warunków atmosferyczne jak silny wiatr.

Pomimo, iż wszystkie nasze konstrukcje pod reklamy wielkoformatowe zostały wykonane z niezwykłą starannością i wierzymy w ich jakość, to naszym Klientom oferujemy minimum 5 lat pełnej gwarancji, zapewniającej maksymalny komfort korzystania. Żadna konstrukcja banera reklamowego stworzona przez Highway-Media nie tylko nie oprze się niebezpiecznym wiatrom, ale także burzom czy silnym wichurom. Wysoką jakość świadczonych usług udało nam się osiągnąć dzięki profesjonalnym produktom, atestowanym materiałom oraz doświadczonym projektantom, posiadającym niezbędne uprawnienia. To najlepsza forma zapewnienia dla klientów, że tworzone przez nas konstrukcje reklamowe wolnostojące są w stanie przeciwstawić się niesprzyjającym warunkom atmosferycznym.

Wyróżnia nas jeszcze jeden, niezwykle istotny fakt! Highway-Media to jedyny producent reklam w Polsce, który oferuje leasing na konstrukcje reklamowe. Wszystko za sprawą nawiązania współpracy z Europejskim Funduszem Leasingowym Grupą Credit Agricole. Zapoznaj się naszymi dotychczasowymi realizacjami i sprawdź jak nasze reklamowe konstrukcje wielkoformatowe prezentują się w terenie!